widget.job-description.alt

Manager działu windykacji terenowej

Warszawa
13 maja 2024
Opis stanowiska
  • Kierowanie pracą rozproszonego zespołu inspektorów terenowych;
  • Weryfikacja efektywności i jakości podejmowanych działań windykacyjnych;
  • Ustalanie i kontrolowanie realizacji celów budżetowych;
  • Nadzór merytoryczny nad prowadzonymi postępowaniami windykacyjnymi;
  • Kontrola działań podległych pracowników w terenie;
  • Udział w rekrutacji kandydatów do swojego zespołu;
  • Szkolenie inspektorów terenowych w terenie;
  • Praca zgodna z najwyższymi standardami przeprowadzania procesu windykacji;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy terenowej;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem rozproszonym, komunikatywność oraz kreatywność;
  • Praktyczna wiedza z zakresu windykacji terenowej;
  • Wysoka etyka pracy;
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju;
  • Umiejętności organizacyjne, dokładność i odpowiedzialność;
  • Nastawienie na cel i rozwój;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Niekaralność oraz czynne prawa jazdy kat. B.
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kulturę organizacyjną nastawioną na zaufanie, autonomię i odpowiedzialność
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów
  • Możliwość pracy zdalnej (model hybrydowy)
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile
  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie)
Tracker image