widget.job-description.alt

Specjalista ds. Windykacji Terenowej

Słupsk
08 maja 2024
Opis stanowiska
  • Wykonywanie czynności windykacyjnych względem osób zadłużonych w tym portfeli zabezpieczonych hipotecznie
  • Praca na terenie województwa łódzkiego
  • Zawieranie porozumień ratalnych z osobami zadłużonymi
  • Pobieranie środków na KP
Wymagania
  • Silna motywacja do osiągania i realizacji założeń biznesowych
  • Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w sytuacjach stresowych
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość windykacji produktów zabezpieczonych hipotecznie
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kulturę organizacyjną nastawioną na zaufanie, autonomię i odpowiedzialność
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów
  • Możliwość pracy zdalnej (model hybrydowy)
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile
  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie)
Tracker image