widget.job-description.alt

Specjalista ds. szkoleń i kontroli jakości w call center

Lublin
08 maja 2024
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szkoleń wdrożeniowych oraz cyklicznych z zakresu odzyskiwania należności, obsługi klienta, technik negocjacyjnych
  • prowadzenie coachingów indywiduanych, spotkań feedbackowych
  • cykliczny monitoring i ocena jakości rozmów pracowników Call Center
  • analiza wyników zespołów Call Center oraz kreowanie i wdrażanie działań usprawniających procesy
  • współpraca z zespołem kierowniczym w celu identyfikacji obszarów do doskonalenia oraz opracowywanie strategii rozwoju
  • monitorowanie i raportowanie wyników działań usprawniających oraz efektywność szkoleń
  • budowanie kultury organizacyjnej opartej na wartościach Grupy EOS
Wymagania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • doświadczenie zawodowe w prowadzeniu szkoleń
  • umiejętność przekazywania wiedzy i udzielania feedbacku,
  • znajomość aspektów psychologicznych oraz prawnych procesu windykacji wierzytelności
  • nastawienie na cel i efekty pracy
  • pomysłowość, kreatywność, otwarta głowa
  • doskonała organizacja pracy
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Power Point, Word)
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Kulturę organizacyjną nastawioną na zaufanie, autonomię i odpowiedzialność
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile
  • Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie)
Tracker image