widget.job-description.alt

Młodszy specjalista ds. archiwum

Warszawa
08 maja 2024
Opis stanowiska

Segregacja, weryfikacja i archiwizacja dokumentacji zgodnie z przyjętymi wytycznymi;

Przygotowywanie dokumentacji do protokolarnego odesłania klientom bieżącym;

Zadania związane z obiegiem dokumentacji windykacyjnej w EOS;

Utylizacja dokumentacji;

Współpraca z archiwami zewnętrznymi;

Wspieranie Departamentu Administracji w procesach.

Wymagania

Dokładność, terminowość w zakresie powierzonych zadań;

Podstawowa znajomość excela i umiejętność pracy w zespole;

Umiejętność pracy pod presją czasu;

Komunikatywność i umiejętność budowania relacji, otwartość, samodzielność;

Bardzo dobra organizacja pracy,

Oferujemy

Pracę w międzynarodowej firmie finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku;

Kulturę organizacyjną nastawioną na zaufanie, autonomię i odpowiedzialność;

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

Ciekawą, odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów;

Dostęp do platformy kafeteryjnej Worksmile;

Pakiet benefitów (m.in. dofinansowanie do opieki medycznej, karty Multisport, grupowego ubezpieczenia na życie).

Tracker image